Firma Detayları Yükleniyor...

TrFirma.net Türkiyenin Firma Portalı

Firma Bilgileri

İş Tel : 05321367031

Gsm Tel: 05321367031

Fax Tel: 05321367031

Web Adres: http://www.trfirma.net

Ahmet Başaran İş Merkezi Kat 2 Daire 9 Basmane Konak İzmir - Konak/İzmir

Her gün kendini daha çok geliştiren insan oğlu, teknoloji konusunda da gün be gün gelişim göstermektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yanında bir çok şeyde aynı hızda gelişmektedir. Hayatımızı her yönüyle etkileyen teknoloji, alışveriş sektörünü de etkilemiştir. Yüz yüze yapılan alışverişler artık hızla yerini online alışverişe bırakmaktadır. Yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda 20 yıl içerisinde alışveriş sektörünün %90'ı online olarak gerçekleşecektir. Sizde bir işletme sahibisiniz ve teknoloji ayak uydurmalı, online pazara adım atmalısınız.

Online pazara adım atmak istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz?

O halde doğru yerdesiniz. Artık sizde online pazarda müşteriler bulabilir, işletmenize ekstra kazanç kapısı aralayabilirsiniz. Trfirma.net aracılığı ile arama motorlarında hizmetinizi arayan müşterilerinize ulaşmanız artık çok basit. Çuvalla para dökmenize gerek yok.

Trfirma.net üzerinde işletmenizin kaydını oluşturuyorsunuz. Verdiğiniz hizmeti, iletişim bilgilerini ve diğer her şeyi sitemiz üzerinden ekliyorsunuz. Yöneticilerimiz eklediğiniz bilgileri inceliyor, bilgileriniz doğruysa kaydınız onaylıyorlar.

Sonrasında arama motorlarında hizmetinizi arayan müşteriniz sitemiz aracılığı ile sizin firma bilgilerinize ulaşıyor. Eklediğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde de müşteriniz sizinle rahatlıkla irtibat kurabiliyor.

TrFirma.net Türkiyenin Firma Portalı


loading...